אביב העמים.

אביב העמים.


שאתה רואה סרט אילם ללא מילים אתה מפרשן אותו בהתאם לשפת הגוף.. וגם באמצעות שפת גוף שהושם לה מילים, שבזמן חירשות עושות את ההבדל בין נראותו כאילם לבין נראותו עם דיבור.

אם יראו לך רוצח רדוף מבלי לדעת שהוא רוצח ויראו לך אדם שרודף אותו רוצח מבלי לדעת שהרודף רוצח. זה בדיוק כמו שאתה רואה סרט אילם. יש התכנות גבוהה שמבלי לדעת את זהות הרדופים והרודפים אתה תחוש את אותם רגשות חמלה גם כלפי הרוצח הרדוף וגם כלפי האדם שרודף אותו רוצח. מבלי מילים יהיו לך רגשות חמלה כלפי אדם שרודף אותו אדם שרוצה להורגו.

מבחינתי גם הסרט המתאר את מותו של בן לאדן יש לו התכנות ל”היפכא מסתברא”.. ובן לאדן יושב בבורה בורה עם שבעים בתולות מטהיטי…

רדיו זמן השלום – SOUTHSEVENTIES:

רדיו זמן השלום- southseventies- מבוא לתוכנית.

 מוסיקה ברזילאית.

התוכנית מחולקת לשני פרקים.

הפרק הראשון, שולב עם south seventis והפרק השני שולב עם עמוד נושא חדש – clasical music.

אני מציעה לאפרו-אמריקאים למכור את הנכסים שלהם באמריקה, ולחזור לאפריקה ולהלחם באדם הלבן באפריקה ולהשים לאפריקאים את אוצרותיהם.

מבחינה כלכלית עם ערך הנכסים שלהם באמריקה הם יוכלו להיות עשירים באפריקה.

ברור לכל שגם האומן האפרו- אמריקאי יכול לפעול בשוק עולמי אותו הדבר מאפריקה כמו באמריקה, בעולם האינטרנט, אין משמעות למקום בו האומן יוצר. יש אומנים שכבר לא צריכים את אמריקה כמנוף להצלחה עולמית והם יכולים להאציל על אומנים חדשים באפריקה.

נכון,

יש מצב שהאדם הלבן לא יתן sertifcate לאפריקאים שירצו לעזוב את אמריקה ולחזור לאפריקה.

אני טוענת שהכלכלה האמריקאית תחווה משבר כלכלי גדול מאוד עם יציאת האפריקאים מאמריקה, ואולי גם הגדול בתולדותיה.

בשורה התחתונה אני אומרת לאלטמן הקטן- שהוא MACHEN IN DI HIND ביחד עם HA CHASIDEM… כסוס כפרד אין הבין.

EASTSEVENTIES .

כשהולכים למסעדות, או חנויות אז לרוב המלצרים והמוכרים הם בהירי עור שרובם יחסית בגיל מאוד צעיר, העובד ממוצא אתיופי לרוב עובד במטבח. גם כשהם צעירים יש הבדל בינהם, לא רק כשאוסרים על חבר’ה ממוצא אתיופי להכנס למועדונים.

ומשכך,

מה היה הענין עם האינטגרציא,

מה היא בקשה להשיג לנוכח הידיעה שרק תלמידים מהדרום נשלחו ללמוד במסגרת האינטגרציא בבתי ספר צפוניים.

ילדים מהצפון לא נשלחו ללמוד במסגרת האינטגרציא בבתי ספר דרומיים.

זה די מעניין שהשיטה מדברת במונחי צפון דרום לצורך הבדלה סוציואקונומית,

גם זילבר וחבריו הצפונים דיברו על העמסת בנות מהדרום.

greek, bulgaria, romania, makedonia, farsi and turkish women..

והקראת השיר: אני אוהב אותך של-

PAVLO NARODA  בתרגום של- טל איפרגן. 

.PALESTINE

עמוד התוכנית.

  .

CORSICA:

עמוד התוכנית.

  .

:RUSIA AVEC UKRAINA- עמוד התוכנית.

  .
ROMANIA:

רומניא- עממי.

רומניא- מה נהיה.

מוסיקה בולגרית- עמוד התוכנית:

         
 

מוסיקה בוכרית.

עמוד התוכנית- חלק ראשון. חלק שני:

makedonia:

עממית עמוד התוכנית.. מה נהיה עמוד התוכנית.

...

PARSIAN MUSIC:

מוסיקה פרסית- עמוד התוכנית:

מוסיקה פרסית- תור- עמוד התכניות:

 .עמוד התוכנית– IRANIAN SOUND OF PEACE

...
אני טוענת ששרון יצחק תשובה הוא משך זרע של מלך לשרון שהרג יהושע. יש מצב שככובש שרון יצחק נבנה מאריק שרון, ושרון יצחק תשובה כובש בארץ כדי לבנות את מלכותו כמלך כנעני בישראל. יש מצב שחמי פרסקי כמשווק של APPLE בישראל הוא משך הזרע של מלך לתפוח  שגם אותו הרג יהושע. “יצחק תשובה (שרון) (נולד ב-7 ביולי 1948) הוא איש עסקים ישראלי, שהונו הוערך על ידי מגזין פורבס (במרץ 2014) בכ-3.4 מיליארד דולר[1]. תשובה הוא בין השאר, בעל השליטה בחברת האחזקות קבוצת דלק ובאלעד השקעות.” WIKIPEDIA.
אחת הסיבות שלא השמעתי ניגונים מכל האיים היא שלא מצאתי שירים שמתאימים לרוח שבקשתי להשמיע בתוכנית. האיים האלה הם איים תיירותים, יש נטיא ליוצרי המקום, לייצר מוסיקה לתיירים, כי שם הפרנסה של היוצרים באיים האלה. בגלל שהעמים האלה הם עמים שהיו עבדים קשה למצוא ניגונים של אומנים שלא נשמע קולם.
ברור שיש חיבור שרשי בין ילידי האיים האנטילים והעבדים שהובאו למקום, כך שאני חושבת שהצלחתי לעשות תוכנית שנאמנה ליצירה של בני ובנות האיים האנטילים.

תוכנית פעולה והצעה לסדר חדש:

הרבה צעירים מזרחים (אני לא עושה הפרדה בין יוצאי גלויות אתיופיא, צפון אפריקה והמזרח התיכון) מדווחים שלא נותנים להם להכנס למועדוני ריקודים וכל מיני מקומות בגלל מוצא הגלות שלהם או של אבותיהם ולעתים של אבות אבותיהם. החבר’ה שבאו מאתיופיא אמרו דבר נכון, שהלבנים הצפונים לא נותנים למזרחים להכנס למועדוני ריקודים אך במועדונים אלה רוקדים לצלילי ניגונים של כהי עור. מה שאני אעשה, אני אעשה רשימה של מועדונים שנוהגים כך ואכתוב ואבקש מהם אם רוצים לעזור שיבקשו מהמועדונים האלה לא להשמיע את הניגונים שלהם, מי שרוצה מועדונים על טהרת הלבן שגם ירקוד לצליל ניגונים של יוצרים לבנים בלבד. אני טוענת שיהיו גם הרבה יוצרים לבנים שיסכימו להחרים מועדונים שלא נותנים לכהי עור לרקוד במקומותיהם.

המילים של השיר OH FREEDOM והסבר.

עמוד התוכנית

ולנוכח ידיעתנו ש
Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela
ביקשו לעמים את שנשלח משה לבקש למען העמים אותם הם הנהיגו.
הדבר מאוד מנחם.
ואני מאוד אוהבת איך שהמלך הסעודי המיועד תלה הפוך את וואליד בן טלאל החבר של שרון יצחק תשובה.
בא לשכונה בחור חדש.
עשה יופי של כניסה.
..

מספר רזיאל המלאך: 
והו מורה כי השפע יורד לבית המקדש ומשם יורד לכל העולם.
ברור לכל שיש מחלוקת ביני לבין NETANYAHU BENJAMIN בענין מי המורה, מיקום בית המקדש, כהניו של המקדש מנהליו\ הגבאים ובעלי המניות האוחזין .. אני טוענת ש- NETANYAHU הוא הנותנת של השכבה.

...

CHILEMEXICOCUBA:

...

.sweeden&iceland&denmark&finland

...

TURKY:

ETHIOPIA:

ITALIA: 

.כשהבונה החופשי לומד שהמפתח ללוחם על המכשולהוא היישום הנכון של דינמו כוח החיים, הוא למד את המסתורין של המלאכה. האנרגיות המזידות של לוסיפר הן בידיים שלו ולפני שהוא יכול להתקדם הלאה ואלעל, הוא חייב להוכיח את יכולתו ליישם את האנרגיה הזאת כראוי” ^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33″ קונספיל.
מי הוא בונה חופשי דרגה 33.
תארו לכם משחק סנוקר, שחקן סנוקר יודע שאם בעזרת המקל שלו הוא יניע את הכדור לדופן השולחן לנקודה מאוד מסויימת, לאחר פגיעת הכדור בנקודה הוא ינוע לפגוע בכדור שנמצא בנקודה אחרת בשולחן.
בין סמלי הבונים יש גם מקל, וחגורה ו– volley ball- עמק הכדורים. המקל מתאר את האדם שהניע כדור\אדם לפגוע בנקודה אחת שמשם נוצרה הפגיעה שפגעה בכדור אחר\אדם אחר. החגורה מתארת את האדם המפעיל את המקל היושב בניסתרים, המסתיר פניו. כפי שכולם יודעים חגורות שימשו לצורך הסתרה של אדם וחווה בגן עדן שידעו כי ערומים הם.

רדיו זמן השלום-Caucas music עריכה מחודשת להאזנה קלה-:

לצורך העניין
ברור לכולנו שעלייתו של אורי אריאל (שראש מפלגתו הוא האח של יאיר) להר הבית בזמן שהארץ עסוקה בהתנגדות למתווהתעורר פרובוקציא.
ברור לכולנו שהצבתו של יאיר לפיד כדורש שיוויון בנטל הצבאי תסט בני אדם לכיוון של דרישה משיוויון כלכלי לשיוויון בנטל הצבאי.
ברור לכולנו שפגיעה ברב מחבלים של החמאס בזמן מחאה כלכלית תעורר מלחמה.
ברור לכולנו שהעדפת אשכנזים עם מסכת יהודים שבאו מארופה לישראל על פני יהודים שבאו מארצות המזרח התיכון לישראל תעורר שנאה ועויינות של יהודים שבאו מהמזרח התיכון לישראל כלפי יהודים שבאו מארופה לישראל.
לכן, ברור לכולנו שבזמן מחאה באם ישדרו את השד העדתי, יווצר נתק בין יהודים שבאו מארופה לישראל ליהודים שבאו מארצות המזרח התיכון לישראל  שחברו יחד לצורך מחאה כלכלית..
ברור לכולנו שעליתו של URI ARIEL להר הבית והקריאה של YAIR LAPID לשיוויון בנטל הצבאי במקום צדק כלכלי עשתה הפרדה בין יהודים למוסלמים ונוצרים שחברו יחד לצורך מחאה כלכלית.

GREECE:

.צרפתית:

*פילוסופיא.

מוסיקה מרוקאית אלג’יראית ותוניסאית:

 לעג בחירות, השבעה.
.JAPANIS&NO.9&EGYPT

...

.WISOTZKY

בכללי אני טוענת שרט בטלר היה הסורר באילוף הסוררת. אליזבת’ טיילור היתה בסדר, אתם רק רציתם שנחשוב שהיא סוררת והיא לא היתה סוררת.
נכון, רט בטלר לא שיחק בסרט אילוף הסוררת, אך הוא מאותה תבנית יציקה.
גם ביציקה הפלדה צריכה להיות חמה ונוזלית כדי שיהיה אפשר ליצוק אותה לתוך התבנית..
בשורה התחתונה, אני, אם הייתי סקרלט אוהרה ב”חלף עם הרוח”, הייתי אני אומרת לרט באטלר ככה:
לך תתקוואד, אינעאל אחרע דינאק.
I THINK ABOUT IT TOMOROW

.

.

עמודי נושא ראשים עם שמות השרים והנוגנים ודבר התוכניות: 

תוכניות רדיו זמן השלום לשנת שבעים ואחת- עמודי תוכניות.

.