הומואוי\ספרטנים\עריצים, הלותים\עבדים, MUTAKIM\ בוגדים\כלבים\ SERVANT\ סוסים טרויאנים.

ניתן ללמוד מדרך השלטון הספרטנית שהקיבוצניקים שהפכו לקפיטליסטים הם צאצאי ספרטה\א..(כמובן שאסייג את הדבר, יש איחוד ויש מאוחד, והיה קרע..) שורש המילה פ.ר.ט היא אינה מהתורה, את שורש המילה פ.ר.ט ניתן למצוא אצל צורות שלטון של עריצים בכל הדורות.

כהנים.

בונפרטה, אפרטהייד, קפיטליזם\הפרטה.. כמו האפרטהייד גם הקיבוצים לפני שהפכו לקפיטליסטים החלו דרכם בחקלאות. כמו הספרטנים גם הקיבוצניקים ניהלו חברה שיוויונית בינהם, אך העבידו שלא בדרך שיוויונית את אלה שאינם חלק מהם, בישראל היו עיירות הפיתוח שעבדו ועובדים אצלהם כעבדים כשהמדינה מעדיפה את הקיבוצים  ובכך מרימה לקיבוצים להנחתה ונותנת להם את מגרשי השליטה תוך שהיא סוללת את תושבי עיירות הפיתוח להיות עבדים להם. ובכך המשילו את תושבי עיירות העוני ל- הלוטים.

גם הקיבוץ בישראל נהג להשתמש במטבע שאינו המטבע של המדינה.

אני טוענת שהמותקים הם יצירי הכלאיים אותם בני עניים שעוצבו להיות כלבי השמירה שלהם כשבאו כילדי חוץ לקיבוצים וכבני עניים לפנימיות וגם עניים שכילבנו אותם בכלא, בבור של השריף.. במשל חסמבה שמאמצת את ילדיו של זורקין.

וזה לעג לרש חרף עושהו עני, בדיוק כמו בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה ואמר לילדים של האבות המועסקים אצל הקיבוצניק לשעבר ניר גלבוע בן יורם גלבוע, שאין להם "מזל" שהם נולדו לבני אדם המועסקים בשכר עוני בשכר שמשמעותו שכר עני שמלקט את שכרו מפאת השדה למרות שהוא עובד, והציע להם בנט להיות להם לאב.

מכה וחובש. אלוהים אחרים בנט. יעקב ועשו.

וּבִשְׁנַת עֶשְׂרִים, לְיָרָבְעָם מֶלֶךְ יִשְׂרָאֵל, מָלַךְ אָסָא, מֶלֶךְ יְהוּדָה. וְאַרְבָּעִים וְאַחַת שָׁנָה, מָלַךְ בִּירוּשָׁלִָם; וְשֵׁם אִמּוֹ, מַעֲכָה בַּת-אֲבִישָׁלוֹם. וַיַּעַשׂ אָסָא הַיָּשָׁר, בְּעֵינֵי יְהוָה, כְּדָוִד, אָבִיו.  וַיַּעֲבֵר הַקְּדֵשִׁים, מִן-הָאָרֶץ; וַיָּסַר, אֶת-כָּל-הַגִּלֻּלִים, אֲשֶׁר עָשׂוּ, אֲבֹתָיו.  וְגַם אֶת-מַעֲכָה אִמּוֹ, וַיְסִרֶהָ מִגְּבִירָה, אֲשֶׁר-עָשְׂתָה מִפְלֶצֶת, לָאֲשֵׁרָה; וַיִּכְרֹת אָסָא אֶת-מִפְלַצְתָּהּ, וַיִּשְׂרֹף בְּנַחַל קִדְרוֹן.  וְהַבָּמוֹת, לֹא-סָרוּ; רַק לְבַב-אָסָא, הָיָה שָׁלֵם עִם-יְהוָה–כָּל-יָמָיו.  מלכים.

וּמֵחֲצִי מַטֵּה מְנַשֶּׁה, שְׁמוֹנָה עָשָׂר אָלֶף, אֲשֶׁר נִקְּבוּ בְּשֵׁמוֹת, לָבוֹא לְהַמְלִיךְ אֶת-דָּוִיד. דברי הימים.

פרק שנים ושלשים.

אֵ֤לֶּה בְנֵֽי־שֵׂעִיר֙ הַֽחֹרִ֔י יֹֽשְׁבֵ֖י הָאָ֑רֶץ לוֹטָ֥ן וְשׁוֹבָ֖ל וְצִבְע֥וֹן וַֽעֲנָֽה׃ וְדִשׁ֥וֹן וְאֵ֖צֶר וְדִישָׁ֑ן אֵ֣לֶּה אַלּוּפֵ֧י הַֽחֹרִ֛י בְּנֵ֥י שֵׂעִ֖יר בְּאֶ֥רֶץ אֱדֽוֹם׃ בראשית.

בישראל בעת הזו יש תלונה על השמת שמות אשכנזים ברחובות הערים גם היהודיות וגם המוסלמיות, עוד דבר שיש לחשוב בעניינו, הוא השמת שמות של בני עשו ושמות ערים פלישתיות בישראל. גם שמות של אלוהים אחרים של החבר'ה של דלי-לה (או בשם היידישאי שלה "רייז"לה"). אין הגיון להחיות את גת וא"שקלון ואת חוצות א"שקלון בישראל.

בעת הזו וגם בעתות שקדמו לעת הזו אנחנו יודעים על כוזרים\עשו שנחפשו וחיים בקרב יהודים בארץ ישראל ובגולה. וזאת כדי להחיל את מלכות עשו \EDOM על ישראל.

לשם החלת מלכות עשו על ישראל הם צריכים לייצר את האישור של העם היהודי  (או כל עם שהם נוהגים כחלק ממנו, הם מחילים את השליטה הזו אצל הרבה עמים בעולם, אצל היהודים יש עניין מיוחד) למלכות זו עליו.

השיטה להחיל שליטה של מלכות EDOM על העמים נלמדה מהתורה. בכל עם הם בונים שמונה עשר אלף אשרים, שהם בני העם שמאשרים המלכות של EDOM כמו שמונה עשר אלף הנקובים בשם מתוך ישראל שהמליכו את דוד, הם יוצרים בני אדם שהם מעצבים אותם מגיל צעיר , בדרך כלל ילדים יתומים, ילדי חוץ בקיבוצים,ילדי פנימיות וגם בבתי ספר לעברייני נוער וחבורות רחוב שהם מדריכים והם בונים אותם בדרך  כזו שהאישור של הנקובים האלה מחיל על הכלל את האישור למלכות EDOM על ישראל. (בספרטא קראו להם ה- MUTAKIM).

מוצארט קרא להם חלילי הקסם\ DEOS ACS MACKINAS. ידועים גם כילדי הבעל זבוב, תוכנית ילדי האל. בישראל ו PHALASTIN הם גם בנו גם גרים כאלה.

אחת הצרות שלהם בעת הזו היא שיש כבר הבנה שהיהדות היא לפי האב ולא לפי האם, יש יצירי כלאיים שהם יצרו עם אב אשכנזי EDOM  ואם יהודיה, כדי לייצר ילדים יהודים משלהם שיאשרו אותם.. יש הרבה יצירי כלאיים שיש הבנה שאין להם את הזכות להמליך מלך בישראל..

באופן כללי הבינוי של בוני העיר בנוי על עדר שהומשל לבהמות, כפי שתארו PINK FLOYED:

חזירים, כלבים וכבשים.

החזירים הם פרנסי העיר, אצלהם נמצאת השליטה של הכסף והם מחלחלים, בהתאם לרצונם. היום הם בדמות הטייקונים.

הכלבים, הם השומרים, הם השוא חומה של פרנסי העיר, כלבי השמירה, הרבה פעמים בתחפושת העני וגם בדרגות בכירות מאוד שהם כחסם שלא ניתן לעצור את הפרנס.

והכבשים, הכבשים הם לא חלק מהעיר, הם הקורבנות שמקריבים למען פרנס העיר, כנושא חטאת.

לפני החלה הכלבים הם המוציאים לפועל את את דבר החזיר, עד כדי כך שהם מוכנים לשבת גם בכלא למען החזיר שידאג להם אחרי שיצאו מהכלא וידאג למשפחה שלהם כשיהיו בכלא.

וככה במשך השנים החזירים חורשים וחורשים את אנשיהם בכל עמדת מפתח ועמדת שליטה וגם בתחום היצירה שלמעשה הכל פועל לאשר ולקיים חברה שהחזירים מנהיגים אותה בפועל.

בעת הזו ניתן לראות את ההחלה בצורת יורק ורמוס ובן דוד ואדרי, כל טייקון שם לו בכיר שינהל את עסקיו הבכיר למעשה הוא כלב בדרגה גבוהה ואם יש צורך הוא  יבוא בדין ובאשמה וישב בכלא כשהפרנס נשאר בעסקיו ועם הכסף..

במקרה פסגות הפרקליטות מראש לא העמידה לדין את בעלי פסגות, והעמידה לדין את הכלב ורמוס שהפרקליטות ידעה להציע לו את אפשרות הכופר ובכך לנקות אותו מאשמה והעמידה לדין את אדרי ובן דוד ,הכבשים, שלא קיבלו פיצויים של כ- 70 מליון שקל מפסגות ולא הוצע להם לשלם כופר מתוך מקום מודע שיש אשמה ומישהו צריך לשאת באשמה, כדי לנקות סופית את בעלי יורק לשעבר.

בשיר של חווה אחרי שמלאך המוות הרג את השוחט, האבא קנה שווערצע חייעז חדש "בשני זוזים"  והתחילו משחק חדש.

זאת אומרת שבעת הזו ניתן לראות את ההחלה שהטייקון וכלביו עושים ככל העולה על רוחם גם מבלי לבוא בדין ובאשמה ככה הם רוצים, כשולטים על מקורות הפרנסה הם יכולים בכל מקום כמעט לקיים את משטרת העיר, ניתן לראות היום איך פועלים בעסקים להשתיק אדם פעיל צדק חברתי במקום בו הוא עובד, בהרבה מקומות עבודה ניתן לראות היום את הבינוי בהרבה עסקים שיש את הראש וכלביו שמאומנים לפגוע ולסמן לאדם לשתוק כשהוא לא מסכים עם מעשי טייקון ואומר את דבריו בעניין. אחרי שהם יעשו את דבר הטייקון הטייקון יגמול להם בעבודה.. יקנה מהם.. והראש יתן לכלביו כסף..