נגן מוסיקה ארופאית.

אני אגיד לך מה אני חושבת על בית החרושת שלך. בית החרושת שלך נראה כמו אוניית פאר מהמאה ה-19 לפי הספורות הנוצריות שעל הסיפון יש אנשים מאוד עשירים לבושים מאוד יפה, אצילים, ומוסיקה קלאסית ברקע.. ודיונים בעניינים של ברומו של עולם בשולחנות חדר האוכל..

אממה, כמו שאומרים,

בבטן האוניא, יש את העבדים שחותרים כדי שהספינה תנוע.

וכן, יש גם את הנוגש שלך עם השוט שמכה בהם וצועק –

לחתור לחתור לחתור…מליארדר 000

מסקנת הדוח.

יש כאלו שאומרים שאומן חייב לסבול, להיות רעב כדי ליצור, עושה רושם שהשבדים לא רעבים.. ועושים אחלא מוסיקה..

איפה הצרה,

ההבדל בין היוצרים הלא רעבים בישראל לבין היוצרים השבדים הוא שהיוצרים השבדים מחוברים למקום כמו שאומרים.. זה ברור לכם מה זה אומר על היוצרים הישראלים.. הם לא מחוברים למקום.. כמובן שאני מסייגת, לא כל היוצרים.. יותר נכון לומר רוח היצירה בישראל לא מחוברת למקום. לא נוצרה רוח שירת מחאה בישראל בעת הזו שיש מחאה גדולה בישראל על המצב הכלכלי.

ברור לכולנו שהסיכוי לייצר אדם כלב בשבדיא, אייסלנד, פינלנד ודנמרק, הוא נמוך מאוד. יען כי לאדם בשבדיא אין צורך להיות אדם זאב שמאבד נפשות כדי לחיות.

לכן דוד המלך כתב בתהלים-

שִׁפְטוּ-דַל וְיָתוֹם;    עָנִי וָרָשׁ הַצְדִּיקוּ.

רק שיש עוני יהיו בני אדם שיסכימו לעשות פעולות כדי לחלוץ עצמם מעוני.

ברור לכולנו שבמצב בו מתקיימת תאוריית החילחול של הקפטליזם, שעבודה מוזרמת למשק באמצעות הטייקונים אז גם יהיו בעלי עסקים שיסכימו לשרת את שרי אריסון כדי להבטיח את היות עסקיהם בצינור החילחול של שיכון ובינוי או קבלת מימון מבנק הפועלים.ערפדים.

איפה שיש חושך יש ערפדים. אם יש ערפדים, אז תדע שיש חושך. אפילו שאתה לא רואה את החושך, הוא שם, כי יש ערפדים.

(תוכנית פסיכדליא 5 נערכה כשלא ידעתי שהמילה עצבים משמעותה אלוהים אחרים ולא כעס. מתוכנית היוונית הורד השיר של סטלוס ואורן חן כי הם משתמשים במילה ELOKAY, אני כמעט בטוחה  שכשהם אומרים ELOKAY הם מכוונים ליהוה. רק בורא עולם יודע בבטחה, הוא בוחן לב וכליות. סביר להניח שהשתמשתי במילה ציבור בתוכניות, וזאת לפני שידעתי שהמילה ציבור כמתארת קהל עם למעשה היא מילה שאינה מהתורה ושהבורים זה שם העם הלבן שמאמין בדרך האפרטהייד בדרא”פ, סביר להניח שמתוך הרגל ומבלי משים השתמשתי פה ושם במילה ציבור, אני לא אמחק, תקשיבו מתוך המקום הזה שאתם יודעים שזאת טעות).

רדיו זמן השלום- תוכנית החודש העשירי – polska music.

התוכנית מחולקת לארבעה פרקים:

FOLK MUSIC.

JAZZ MUSIC.

seventies music.

ניגונים של יוצרים צעירים מהעת הזאת  שמחוברים לכלי יצירה של העת הזאת,  עם השרשים של העם הפולני.

לא הקראתי את כל השיר, תיקנתי מעט .. והיו מילים שחשבתי לנכון לא להקריא אותן.

המילים של השיר בעזרת העתון של שוקן.

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ.  וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר.  וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-הָאוֹר, כִּי-טוֹב; וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים, בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ.  וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם, וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה;  וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם אֶחָד. בראשית.

כֹל שִׂיחַ הַשָּׂדֶה, טֶרֶם יִהְיֶה בָאָרֶץ, וְכָל-עֵשֶׂב הַשָּׂדֶה, טֶרֶם יִצְמָח:  כִּי לֹא הִמְטִיר יְהוָה אֱלֹהִים, עַל-הָאָרֶץ, וְאָדָם אַיִן, לַעֲבֹד אֶת-הָאֲדָמָה.  וְאֵד, יַעֲלֶה מִן-הָאָרֶץ, וְהִשְׁקָה, אֶת-כָּל-פְּנֵי הָאֲדָמָה. וַיִּיצֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם, עָפָר מִן-הָאֲדָמָה, וַיִּפַּח בְּאַפָּיו, נִשְׁמַת חַיִּים; וַיְהִי הָאָדָם, לְנֶפֶשׁ חַיָּה.  בראשית.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה, מַה-זֹּאת עָשִׂית; וַתֹּאמֶר, הָאִשָּׁה, הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי, וָאֹכֵל. בראשית.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ, כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת, אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה, וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה; עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ, וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ.  וְאֵיבָה אָשִׁית, בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה, וּבֵין זַרְעֲךָ, וּבֵין זַרְעָהּ:  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ, וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב.  בראשית.

בסופו של יום ברור לכל שלכל השיטות בשליטתך – קפיטליזם, דיקטטוריזם, קומוניזם וסוציאליזם- יש את אותה התוצאה.

THE RICH STAY RICH AND POOR STAY POOR- LEONARD COHEN.

I WILL DO THE BEST THAT I CAN THET IN THIS TIMES EVERYBODY WILL KNOW THAT A LOT OF MAN SAW THE RICHMAN NAKED..

.

עמודי נושא ראשים עם שמות השרים והנוגנים ודבר התוכניות: 

תוכניות רדיו זמן השלום לשנת שבעים ואחת- עמודי תוכניות.

.