עובדי קבלן.

בתחילת דרכו, שלמה המלך היה בסדר..

בְּגִבְעוֹן, נִרְאָה יְהוָה אֶל-שְׁלֹמֹה–בַּחֲלוֹם הַלָּיְלָה; וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, שְׁאַל מָה אֶתֶּן-לָךְ. וַיֹּאמֶר שְׁלֹמֹה, אַתָּה עָשִׂיתָ עִם-עַבְדְּךָ דָוִד אָבִי חֶסֶד גָּדוֹל, כַּאֲשֶׁר הָלַךְ לְפָנֶיךָ בֶּאֱמֶת וּבִצְדָקָה וּבְיִשְׁרַת לֵבָב, עִמָּךְ; וַתִּשְׁמָר-לוֹ, אֶת-הַחֶסֶד הַגָּדוֹל הַזֶּה, וַתִּתֶּן-לוֹ בֵן יֹשֵׁב עַל-כִּסְאוֹ, כַּיּוֹם הַזֶּה. וְעַתָּה, יְהוָה אֱלֹהָי, אַתָּה הִמְלַכְתָּ אֶת-עַבְדְּךָ, תַּחַת דָּוִד אָבִי; וְאָנֹכִי נַעַר קָטֹן, לֹא אֵדַע צֵאת וָבֹא.  וְעַבְדְּךָ–בְּתוֹךְ עַמְּךָ, אֲשֶׁר בָּחָרְתָּ:  עַם-רָב, אֲשֶׁר לֹא-יִמָּנֶה וְלֹא יִסָּפֵר מֵרֹב. וְנָתַתָּ לְעַבְדְּךָ לֵב שֹׁמֵעַ, לִשְׁפֹּט אֶת-עַמְּךָ, לְהָבִין, בֵּין-טוֹב לְרָע:  כִּי מִי יוּכַל לִשְׁפֹּט, אֶת-עַמְּךָ הַכָּבֵד הַזֶּה. מלכים.

מאוד יפה הבקשה של שלמה, בקשה מאוד נכונה של אדם שראוי היה להיות מלך על ישראל בתחילת דרכו:

וַיִּיטַב הַדָּבָר, בְּעֵינֵי אֲדֹנָי:  כִּי שָׁאַל שְׁלֹמֹה, אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֵלָיו, יַעַן אֲשֶׁר שָׁאַלְתָּ אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה וְלֹא-שָׁאַלְתָּ לְּךָ יָמִים רַבִּים וְלֹא-שָׁאַלְתָּ לְּךָ עֹשֶׁר, וְלֹא שָׁאַלְתָּ, נֶפֶשׁ אֹיְבֶיךָ; וְשָׁאַלְתָּ לְּךָ הָבִין, לִשְׁמֹעַ מִשְׁפָּט. הִנֵּה עָשִׂיתִי, כִּדְבָרֶיךָ; הִנֵּה נָתַתִּי לְךָ, לֵב חָכָם וְנָבוֹן, אֲשֶׁר כָּמוֹךָ לֹא-הָיָה לְפָנֶיךָ, וְאַחֲרֶיךָ לֹא-יָקוּם כָּמוֹךָ. וְגַם אֲשֶׁר לֹא-שָׁאַלְתָּ נָתַתִּי לָךְ, גַּם-עֹשֶׁר גַּם-כָּבוֹד:  מלכים.

רדיו זמן השלום- ZIAD RAHBANI- שיר השבוע.

שימו לב לדרך שסחרו בינהם חירם ושלמה, הם עשו החלפת סחורות והרווח, הכסף בעסקה, שימש לשכר העובדים.

ברור לכולנו שעובדיהם של שלמה וחירם היו עובדי מדינה. 

הזנחת זקנים.

מיון והשמה.מחשבה,

ההבדל בין חברת נקיון, לבין חברת קבלן כח אדם שמספקת עובדי ניקיון.

שאדם או חברה מזמינים חברת ניקיון לעשות “פוליש”, אם הפוליש לא טוב אז מתקשרים לחברת ניקיון ומתלוננים וחברת הניקיון דואגת לעשות עוד פעם את ה”פוליש”. התלונה היא לחברה ולא לעובד. הפוליש הוא הסחורה המסופקת לכן התלונה לחברת הניקיון שדואגת לעשות שוב פעם את ה”פוליש”. במקרה עובד קבלן כח אדם שמוצב במקום קבוע, מחליפים את האדם, הוא הסחורה המסופקת ולכן מחליפים את האדם כדי לתקן. חברת ניקיון המתמחה בפוליש מספקת “פוליש”, היא לא מספקת עובדים, היא כמו מפעל נייד עם מכונות וחומרי ניקוי שמשנה מיקום וכל פעם מספק שרותי “פוליש” במקום אחר, הקביעות של העובדים היא בחברת הניקיון ולא במקום בו הם מנקים. כמו חברת שיפוצים. אין הגיון בלשכור קבוצת בני אדם כעובדי חברה שכירים שיבואו לעשות “פוליש” או כל שרות ניקיון ליום יומיים ואם מקום גדול אז לשבועיים או אפילו חודש. לא כך עם עובדי ניקיון דרך קבלן כח אדם שעובדים כמנקים במקום קבוע לאורך שנים.

ברור לכולנו שאם משרד הבריאות לא יביא בדין את החברה שסיפקה עובדים למוסדות סיעודים, זה יחזק את הטענה שאין טעם בלהעסיק עובדים דרך קבלני כח אדם כי אין להם למעשה חלק ממשי בעבודת העובד הם רק יחליפו עובד.

סביר להניח שבשנה הבאה המפעל שיצטרך עוד פעם שרותי “פוליש” הוא לא ישכור את החברה שעשתה לא טוב את ה”פוליש”. סביר להניח שאם בית החרושת לא יהיה מרוצה מעובד הניקיון שניר גלבוע סיפק לו הוא יחליף עובד ולא את ניר גלבוע כספק עובדים.

וזאת כדי שניר גלבוע לא ינסה לחשוב שהוא חברת ניקיון בתחום אספקת עובדים לניקיון במשרדי הפרלמנט או בכל בית חרושת שהוא מציב עובדים בו באופן קבוע.

“פוליש” זה גם פולני..

 לפי מה שבדקתי ניר גלבוע מצוות 3 לא “מספק” עובדי סיעוד, אך כפי שלמדנו מהתוכנית “בוס בהסוואה”, קבלני כח אדם עושים ביקורי פתע..

ניר גלבוע.

ניר גלבוע

המשפחה ה- 21.

ימין שקר.

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

שרי המיסים הם כמו ניר גלבוע בן יורם גלבוע,  וכמו סיעודית 2000 של תאגיד גרנות של קיבוצים. שהעם משלם מיסים לקבלן כח האדם ולא למדינה, כי ניר גלבוע לוקח חלק משכרם ולכן משכורתם נמוכה ושכר חלק מהם לא מגיע לתקרת המס.  בפועל אם היו עובדי הקבלן מקבלים את מלוא השכר המשולם לניר גלבוע בן יורם גלבוע בעבורם, הם גם היו משלמים מס וגם שכרם היה יותר גבוה, להזכירכם בורא עולם לא משח את ניר גלבוע בן יורם גלבוע למלך על ישראל והעמים בישראל לא בחרו בו.

ניר גלבוע

מס צריך להגיע לבית האוצר שיהיה טרף בבית יהוה, מה זאת אומרת, כסף לתת לדל ולאביון ולא לאסדות הגז של שרון יצחק תשובה או למענקים לעידן עופר.

מענקי מדען.

ניר גלעד.אני אגיד זאת במשל,

ברור לכולנו שאם אתה מבקש מאדם שיפגע לך באוטו, אתה לא יכול להאשים אותו שהוא פגע לך באוטו. גם אם אתה עושה זאת באמצעות שליחים, אתה לא יכול להאשים אותו. 

ואמשיך במשל שממקרה משעל למדנו שהוא לא רק משל,

ברור לכולנו שהאדם שיוצר את המחלה ומתוך המקום הוא מייצר את התרופה, הוא לא רופא.

כמו בנט שיוצר את העוני ומבקש להושיע עניים.

כמו עידן עופר שמקבל כסף מקופת האוצר ותורם לאיצטדיון חיפה.

כמו JUDITH YUVAL REKANATI, שמשלמת שכר מינימום לעובדים ותורמת לילדיהם מלגות לימודים ב- UNIVERCITY ומתוך המקום הזה, היא ואנשים כמוה מבקשים להיות בעלי הדיעה.

בדיוק כמו הקיבוצים, שנתנו בדרום שכר עוני לבני אדם והקיבוצים בצפון קלטו את ילדיהם כילדי חוץ ולהפך… ואלה דברים שקרו גם בשנות השבעים השמונים והתשעים לפי הספורות הנוצריות…

"סחורה".

ויושב הקיבוצניק, מאונן ומקבל כסף על ראש שהוא מספק..

לא ייתכן שהמלך המרוקאי שנהנה משירתה של ריימונד אבקסיס, קרא לה יהודיה מלוכלכת.. ברור לכולנו שכמו במצרים, לאחר הקמת מדינת היהודים ולאחר הפרשה, החלה שנאה ליהודים. שנאה זו היא לא מדד, לגלות היהודים בארצות האיסלאם ולמערכת היחסים בין מוסלמים ליהודים בעת הגלות הזו.

קונגרס המוסיקה בקהיר. תגובות לנגינתו של יוסף זערור.

בעת הזו (שלא כמו בעת גלות מצרים הראשונה שהיתה עבדות) חלה עלינו החובה לזכור שהיינו גרים במצרים מהמקום שהיו טובים אלינו ומהמקום הזה לנהוג טוב בגר בארצנו.

שלום נוסח הרב משה בן מיימון.

המצרים של היום הם לא המצרים של פרעה, בורא עולם הפיץ את הפרעונים ממצרים. בדיוק כמו שהספרדים הם לא הספרדים מהעת שאנסו יהודים בספרד, בדיוק כמו שהיוונים הם לא היוונים מהתקופה של האלים, כולם שמעו איך GLIKERIA שרה את שבחי ירושלים את אֲדֹנָי, הם נוצרים הם מאמינים בבורא עולם. בדיוק כמו שהחבר’ה מאיטליא, הם לא החבר’ה מהתקופה הרומאית.. אני טוענת שהפרעונים והרומאים והחבר’ה של טרויא באו לארץ..

סילבן...

כפי שכולם יודעים סילבן, כמו שרון יצחק תשובה,השתכנז…

עייני.

כמו עייני הבן זוג של שרגא ברוש..

תיק ישי דוידי.

שביתה.

חמש.

אין חיבור בין שגעון לאמת.

לא ניתן פתחון פה של פי הטבעת של יאיר לפיד בישראל.

יש פעולות שעושי דבר עושים שפותחות לעושי הדבר את האפשרות לפתוח “SNIF PAYIS”.

גי ז,ה.

האמת.

חשוב לזכור שהעם היהודי הוא רק שבט אחד משנים עשר השבטים, שיש  בני יעקב שהם לא יהודים.
חוק יסוד.

ועונה לו ציפי לבני-

livni

בדרך מתוחכמת בנימין נתניהו הכריז שישראל אינה מדינת הלאום של העם היהודי כשחידד שאין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. ורץ לאשר את המתווה..
וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;  וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;  אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;  כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;  וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.
יש חיילים שיצחקו שבנט התהדר ששלח חיילים לתקוף במנהרות אך פוחד מציפי לבני. וענה לו בנימין נתניהו שהוא שלח הרבה יותר חיילים לקרב ממנו..ושניהם מפחדים מציפי לבני.. מפחדים מה- DIVA הרווזיוניסטית.

מתוך מגילת העצמאות וכפי שאישרו העמים:

מגילת העצמאות.

יחסי בולגריא ישראל.

פרנסי העיר 2
מה אתה אומר, שנדבר על הזן הנדיר של הציפור המשונה של העם המשונה, של מאקי מסר..ששרו בוויסקי בר(חיים) את אל-במה SONG של קורט וויל בג’רמני של שנת 1929 לפי הספורות הנוצריות. 

לפני שממשיכים:

וּמִיַּד בֶּן-נֵכָר, לֹא תַקְרִיבוּ אֶת-לֶחֶם אֱלֹהֵיכֶם–מִכָּל-אֵלֶּה:  כִּי מָשְׁחָתָם בָּהֶם מוּם בָּם, ויקרא.

הסגרה.

לֹא-יִהְיֶה לְךָ בְּבֵיתְךָ, אֵיפָה וְאֵיפָה: גְּדוֹלָה, וּקְטַנָּה. דברים.

אני אבדוק את העניין , אני כמעט בטוחה שהכסף שעשה בני שטיינמץ בגינאה מופקד בשווייץ, צריך לבדוק אם בני שטיינמץ שילם מיסים למדינה מכספים אלה.  אם יואשם בני שטיינמץ בגינאה, ואם בני שטיינמץ שילם מיסים מכספים אלה למדינה בישראל, חשוב להחזיר להם את המיסים ששולמו למדינה מרווחיו אלה של בני שטיינמץ, כדי לא להחטיא את העם היהודי והגר התושב עמנו. כמובן שצריך להיזהר עם שדי התרומות שיש לבני שטיינמץ במכללת נתניא, תרומות יכולות להפיל דינים של התורם על הנתרמים. זאת אחריות של המדינה ושל בית המשפט להחיל את החזרת הכסף שתרם בני שטיינמץ, החובה של המדינה המושלת בציון היא קודם כל לעם היהודי ולגר התושב עימנו בישראל נחלתו של יהוה.

וזה מאוד לא טוב שסופרים את העם היהודי בספירת אפרטהייד.. שעושקים את עמי אפריקה..

ארבע.

אפרטהייד- שוקן

כי אתה מ’בין, לא מאשימים מנהיגים על המעשים בשטחים מאשימים את החפ”ש, את מקבל התרומות, שהוא אפרטהייד..באוצר הידע האביון שברשותי.
בנט.

ברור לכולנו שזה לעג לאם שאיבדה את בנה לתת לה “צ’ופר” ולהפסיק את העסקתה דרך קבלן כח אדם, מעשה כזה לא ינחם אשה שאבדה את בנה, ברור לכולנו שלא ייתכן שמדינה ששולחת חילים לקרב לצורך קיום המדינה, תשים את האזרחים במלחמת קיום לפני ואחרי המלחמה. ברור לכולנו שזאת העלבה לפצות כך אשה שאיבדה את בנה, מתוך מקום שב”זכות” מות בנה שופרו תנאי העסקתה. הדרך שבחרת לפצות היא דרך שמכירה בכך שזאת סוג העסקה לא טובה.. זאת אומרת שאתה הפכת את מות בנה להקרבה למען תנאי העסקה טובים יותר.

בנט התנגד לחוק העסקה ישירה כמעט באותה נשימה שהוא התהדר בלשלוח חילים לקרב, יש שזוכרים את הויכוח בינו לבין בנימין נתניהו, שבנימין נתניהו אמר לו שהוא שלח הרבה יותר חילים ממנו לקרב..

חילים עניים.

אני אסביר לכם,

יש את הטרילוגיא של קישלובסקי, אדום, כחול ולבן. כל סרט הוא סרט בפני עצמו שאין קשר תוכן בינו לבין קודמו, אך בכל אחד מהסרטים יש את האשה הזקנה ששמה את הבקבוקים דרך החור לפח המחזור, והיא החוט המקשר היחיד בין שלושת הסרטים. ורואים  אותה עושה את אותה פעולה בשלושת הסרטים לזמן שנמדד בזמן שהוא כמעט כהרף עין ואתה לא יכול לשכוח אותה.. בשבילי זה אותו הדבר כמו לראות בהרבה מקומות את האשה, עובדת קבלן כח האדם עם המדים עם השם של קבלן כח האדם, שלהרבה מאיתנו אין קשר איתה אך היא נמצאת בכל הסרטים.

וְלִי–מַה-יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל;  מֶה עָצְמוּ, רָאשֵׁיהֶם. תהלים.

double vie de veronique-Kieślowski– zbigniew preisner – van den budenmayer concerto en mi mineur.

blue-Kieślowski -Zbigniew Preisner – Song For The Unification Of Europe..

הרצחת וגם ירשת.

בעת ההיא מי שהיה ממונה על תנאי העסקתה של האם היהודיה שאיבדה את בנה, היו בנט שר כלכלה ולפיד כשר האוצר הממונה על הבנקים, בעת הזו שני דמויות אלה הם עתודים לראשות ההנהגה אחרי בנימין נתניהו, ברור לכולנו שלשני אנשים אלה חסרה תכונה מאוד נדרשת להנהגה- רגישות, אני טוענת שזה בגלל שכשאתה בונה את המכונות אתה שם להם במקום שיש לב, 32. ו-32 זה לא לב.. אינטל

נביאי הבעל.
בנט
השיר של בנט שמחכה שתבוא מלחמה ותעשה ממנו גיבור:

בנט.הג'וקר...GIF.
BENNET.

טראמפ.

כֹּה אָמַר, אֲדֹנָי יְהוִה, עוֹד זֹאת אִדָּרֵשׁ לְבֵית-יִשְׂרָאֵל, לַעֲשׂוֹת לָהֶם:  אַרְבֶּה אֹתָם כַּצֹּאן, אָדָם. כְּצֹאן קָדָשִׁים, כְּצֹאן יְרוּשָׁלִַם בְּמוֹעֲדֶיהָ–כֵּן תִּהְיֶינָה הֶעָרִים הֶחֳרֵבוֹת, מְלֵאוֹת צֹאן אָדָם; וְיָדְעוּ, כִּי-אֲנִי יְהוָה. יחזקאל.

הר הבית

וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר. דַּבֵּר אֶל-אַהֲרֹן וְאֶל-בָּנָיו לֵאמֹר, כֹּה תְבָרְכוּ אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל:  אָמוֹר, לָהֶם.  יְבָרֶכְךָ יְהוָה, וְיִשְׁמְרֶךָ.  יָאֵר יְהוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ, וִיחֻנֶּךָּ.  יִשָּׂא יְהוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ, וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת-שְׁמִי, עַל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל;  וַאֲנִי, אֲבָרְכֵם. במדבר.

זכרון צדיק לברכה.

[wpvideo 6vD1c9Pl]

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, נַעֲשֶׂה אָדָם בְּצַלְמֵנוּ כִּדְמוּתֵנוּ; וְיִרְדּוּ בִדְגַת הַיָּם וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבַבְּהֵמָה וּבְכָל-הָאָרֶץ, וּבְכָל-הָרֶמֶשׂ, הָרֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ.  וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ:  זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם. וַיְבָרֶךְ אֹתָם, אֱלֹהִים, וַיֹּאמֶר לָהֶם אֱלֹהִים פְּרוּ וּרְבוּ וּמִלְאוּ אֶת-הָאָרֶץ, וְכִבְשֻׁהָ; וּרְדוּ בִּדְגַת הַיָּם, וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבְכָל-חַיָּה, הָרֹמֶשֶׂת עַל-הָאָרֶץ. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, הִנֵּה נָתַתִּי לָכֶם אֶת-כָּל-עֵשֶׂב זֹרֵעַ זֶרַע אֲשֶׁר עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ, וְאֶת-כָּל-הָעֵץ אֲשֶׁר-בּוֹ פְרִי-עֵץ, זֹרֵעַ זָרַע:  לָכֶם יִהְיֶה, לְאָכְלָה. וּלְכָל-חַיַּת הָאָרֶץ וּלְכָל-עוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל רוֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-בּוֹ נֶפֶשׁ חַיָּה, אֶת-כָּל-יֶרֶק עֵשֶׂב, לְאָכְלָה; וַיְהִי-כֵן. בראשית.

2003

ברור לכולנו מה עושה מנהיג שהוא רועה הממשיל את הצאן שהוא רועה אותו כצאן בהמות. הוא נהיה רודן, עריץ על בני אדם.

לָכֵן, הָרֹעִים–שִׁמְעוּ, דְּבַר-יְהוָה. כֹּה-אָמַר אֲדֹנָי יְהוִה, הִנְנִי אֶל-הָרֹעִים וְדָרַשְׁתִּי אֶת-צֹאנִי מִיָּדָם וְהִשְׁבַּתִּים מֵרְעוֹת צֹאן, וְלֹא-יִרְעוּ עוֹד הָרֹעִים, אוֹתָם; וְהִצַּלְתִּי צֹאנִי מִפִּיהֶם, וְלֹא-תִהְיֶיןָ לָהֶם לְאָכְלָה.  כִּי כֹּה אָמַר, אֲדֹנָי יְהוִה:  הִנְנִי-אָנִי, וְדָרַשְׁתִּי אֶת-צֹאנִי וּבִקַּרְתִּים. בכְּבַקָּרַת רֹעֶה עֶדְרוֹ בְּיוֹם-הֱיוֹתוֹ בְתוֹךְ-צֹאנוֹ, נִפְרָשׁוֹת–כֵּן, אֲבַקֵּר אֶת-צֹאנִי; וְהִצַּלְתִּי אֶתְהֶם, מִכָּל-הַמְּקוֹמֹת אֲשֶׁר נָפֹצוּ שָׁם, בְּיוֹם עָנָן, וַעֲרָפֶל. וְהוֹצֵאתִים מִן-הָעַמִּים, וְקִבַּצְתִּים מִן-הָאֲרָצוֹת, וַהֲבִיאוֹתִים, אֶל-אַדְמָתָם; וּרְעִיתִים, אֶל-הָרֵי יִשְׂרָאֵל, בָּאֲפִיקִים, וּבְכֹל מוֹשְׁבֵי הָאָרֶץ.  בְּמִרְעֶה-טּוֹב אֶרְעֶה אֹתָם, וּבְהָרֵי מְרוֹם-יִשְׂרָאֵל יִהְיֶה נְוֵהֶם; שָׁם תִּרְבַּצְנָה בְּנָוֶה טּוֹב, וּמִרְעֶה שָׁמֵן תִּרְעֶינָה אֶל-הָרֵי יִשְׂרָאֵל. אֲנִי אֶרְעֶה צֹאנִי וַאֲנִי אַרְבִּיצֵם, נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה. יחזקאל.

וְיָדְעוּ, כִּי אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיהֶם–אִתָּם; וְהֵמָּה, עַמִּי בֵּית יִשְׂרָאֵל–נְאֻם, אֲדֹנָי יְהוִה.  וְאַתֵּן צֹאנִי צֹאן מַרְעִיתִי, אָדָם אַתֶּם:  אֲנִי, אֱלֹהֵיכֶם—נְאֻם, אֲדֹנָי יְהוִה.  יחזקאל.

טראמפ.

אני טוענת שאדם כמו טראמפ צריך לשבת בכס ההנהגה, גם כי אדם כמוהו שלא מונע על ידי בעל הון, הוא אדם שאין לו אלוהים אחרים ומתוך המקום הזה הוא יכול לעשות את דבר הבורא כמנהיג, כרועה אדם הרועה בני אדם.

סביר להניח שיהיו כאלה שינסו להפיל את טראמפ בכל מיני פרשיות.. הבעיא שלהם תהיה שטראמפ הוא לא בובה נשלטת על ידי בעל הון.

אני אגיד זאת בשפה שלך, שהחבר’ה של תעשיית המלחמה יקדמו את המלכה שלהם, גם טראמפ ידע לקדם את המלכה שלו, כך שהוא ישתק אותך, זאת לא הדרך שתוכל להפיל את טראמפ…

סורית פרומו שני

המפץ הגדול.

.

1

ילד פצוע מסוריא.למרות שהעדות הזאת הסעירה את כל העולם, אם היינו רואים את העדות הזו לפני עשרים שנה זה היה כמו פצצת האטום מבחינת ה"רדיוס ענק של הדף במהירות הקול" של צעקה בכל העולם שדורשת לעשות שלום.

2המראות הללו הן מראות יום יומיים שרואה האדם יום יום, כך שבמשך הזמן רגש האדם צריך מראות נוראים יותר כדי להפעיל את רגש האדם,

כדי לזעזע את האדם בעולם הזה.

[wpvideo pvFCDMTO]
 מוסיקה סורית ומוסיקה טורקית.

עצבים.

סביר להניח שבגלל שטראמפ חדש…

גז עצבים.

בעיראק לא מצאו חומרים “כימיים” לאחר המלחמה. לעומת זאת אצל עידן עופר עדיין יש חומרים “כימיים” ו “המושל בוש” שתק..לעומת זאת “המושל בנימין נתניהו” מצא את מלחמת עיראק כמלחמה שתהיה “הז-דמ-נות” מצויינת להפרטת בז”ן.. (ברור לכולנו שאת דונלד טראמפ לא פתח מושל בעל הוןפרעה לשים אותו כמושל על כל קניינו).

בזן.

[wpvideo 1391Mh0W]

“הפלת משטרו של סדאם עשויה להביא לגידול חד בשווי חברת בתי הזיקוק (בז”ן) בהפרטה” – כך העריך אתמול שר האוצר, בנימין נתניהו. לדבריו, “בז”ן יושבת על השיבר העולמי של הנפט העיראקי”
דה מרקר 15.4.2003.
מתוך מאמר ב THE MARKER.
מענקי מדען משפחת עופר:
 
מענקי מדען
%d7%94%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%a1
“חשיפת “כלכליסט”: כך ויתרה המדינה על תמלוגי הענק של כיל מכתב ממשלתי מ־1995 חושף כיצד הממשלה העניקה לחברת כיל המופרטת פטור מתשלום תמלוגים על ייצור מוגבר של אשלג, עד שנת 2030 – תמורת ויתור של החברה על התחייבות לסלול כביש למפעלי ים המלח. בעלי התפקידים דאז לא זוכרים מה היה שם. עם זאת, בשבוע שעבר חשף “כלכליסט” כי המדינה מעולם לא דרשה מכיל את התמלוגים העודפים. על פי חישוב “כלכליסט”, תחת הנחות שמרניות בנוגע לכמויות האשלג שמפיקה כיל מים המלח ולמחירו בשוק, עולה כי בשמונה השנים האחרונות לבדן ויתרה המדינה על תמלוגים בסכום כולל של 180 מיליון דולר לפחות.” כלכליסט-2010. 

האיפה והאיפה שנוהגת המדינה במוסדות המדינה גם היא מקיימת את היכולת שלא להאשים את המעסיקים שלא במוסדות המדינה, בסופו של יום יש קבוצה של בני אדם שמתעשרת מהפרדה זו ומנהיגים הולכים לקבל שכר על מעשיהם במוסדות המדינה אצל הטייקון, כך שהמנהיגים שמו גם את המדינה כשוא חומה, כמואשמת, שמייצרת את השורה התחתונה שאנו עדים לה גם בצורת טייקוניזציא ששמה את קבוצת הטייקונים כמושלים על ישראל.  בסופו של יום כל הכוחות המשפיעים מייצרים קבוצה נחותה שהיא למעשה מקיימת את העליונות של העשירים בארץ ישראל. בדיוק כמו שהעליבות של רשות השידור מקיימת את העליונות של ערוץ 2. גם מנהיגי המדינה העידו על עליבותם שאמרו שרק טייקונים יכולים לנהל את אוצרות העם. כך שלא משנה הייכן האדם מועסק.

“בייגה שוחט פורש מדירקטוריון כיל אחרי 9 שנים מפנקות שוחט, לשעבר שר האוצר, כיהן בלא מעט דירקטוריונים מאז פרישתו מפוליטיקה בשנת 2006,” כלכליסט- 2015 לפי הספורות הנוצריות. HTTP://WWW.CALCALIST.CO.IL/MARKETS/ARTICLES/0,7340,L-3650929,00.HTML

“גם ויקטור מדינה, המכהן כיום כדירקטור בכיל, התקשה להיזכר בהחלטת הממשלה מ־1995. “15 שנה הן המון זמן”, אמר. כלכליסט.

(ברור לכולנו שויקטור ואחותו מאופרת הרוק ממ”י הזדקנו, לכן חשוב שנזכיר להם…).

ניר גלעד רגולטור

בשורה התחתונה, עידן עופר קידש את הכישלון.בעולם עסקים מתוקן, היו אומרים לניר גלעד, תצא בחוץ, עשית את הפדיחה.. סביר להניח שברצונו של עידן עופר להמשיל עצמו לאלוהים, הוא הפלה חסיד לו..

בארץ מתוקנת,

עסקים צריכים להרוויח הרבה הרבה כסף ולשלם שכר טוב לעובדים ומס למדינה כדי שהעובדים והמדינה יעשו מצוות ומעשים טובים. עדיף לשלם לעובד שכר טוב מאשר לעשות ממנו עני ואז לתרום לו. עדיף לשלם מס למדינה מאשר לעשוק את המדינה ואז לתרום לה.

חילים עניים.

הצבי

תשובה

צבא ההגנה לישראל אינו צבא הגנה ל- SHARON ITZHAK TSHUVA.

ברור לך שזה לעג לרש חרף עושהו עני, ששרון יצחק תשובה מקיים שדי תרומות בגל”ץ. ברור לך הצבא לעג לעם שהרים לעידן עופר להנחתה כשהצבא לא סיפק לחיילים אוכל ומתנדב שחברה שנשלטת על ידי עידן עופר תרמה לו, סיפק להם אוכל. ברור לך שנלעג הדבר שהמתנדב דיבר על החברה התורמת בערוץ 2 כשעידן עופר שותף שולט בערוץ 2.

ברור לכולנו שגם תרומה זו היא על חשבון העם שמכספו נתנו ניר גלעד ובנימין נתניהו לעידן עופר ושרון יצחק תשובה- כסף.

מענקי מדען.אתה לא יכול לייחס את התרומות שלך לכפרה חטאים שחטאת לעם, כשקיבלת מהעם מענקים הרבה יותר גדולים ממה שתרמת..

השיר המתאים להשמיע לעידן ושרי ושרון הוא השיר של מתי כספי- אין חנינה.

פרדויוסי כהן.

.