רדיו זמן השלום- ג’אז בים התיכון- מבוא.

חדש… אתר מיוחד לרדיו זמן השלום שניתן יהיה לראותו במכשירי שח רחוק… MOBILE PHONE.. ומשכך גם לשמוע ברכב… בנסיעה…

רדיו זמן השלום- אות ג’אז חדשה- ביצירת האות השתתפו- מרטין לות’ר קינג בנאום WE SHELL OVER COME, הצועדים בנאום I HAVE A DREAM של מרטין לות’ר קינג, משה חבושה בנגינת עוד ואני.

רדיו זמן השלום- תוכנית שנית של ג’אז בים התיכון .

רדיו זמן השלום- מעט לפני הדרך חזרה מג’אז בים התיכון.

תראה, היעד של ג’אז בים התיכון הוא לבוז וללעוג לפסטיבל הג’אז בים האדום,

ברור לי ולך שכבר בתוכנית הראשונה, עשיתי STRIKE. 

היופי של הצבע שאתה אוהב לא יוכל להתקיים ללא הצבע שאתה לא אוהב . כך שחשוב שיהיה קיום לצבע שאתה לא אוהב, כדי שתוכל לאהוב את הצבע שאתה אוהב.

בדיוק כמו שזה עושה טוב ל- COFIX שיש עוד כמוה בכמה צבעים..

ואתה יודע שאני חושבת ששרון יצחק תשובה, לבן.

ושבגין ורבין היו מזרחים.

מה שאתה רואה זאת פגישה של מזרחים, ברור לך שפרס לא היה נכנס לסרט הזה:

מעשה שהיה, כך היה..

וזאת הצעת הכלכלה המתקדמת על תלמידיו של דרוקמן:

.לאלה שלא הבינו את הסרט, לאחר שסיימנו עם: על גאווה ודיעה קדומה, התחלנו עם: על תבונה ורגישות.

ניתן לקרוא עוד פה.

عمرو حسن – لو كنتي استنيتي Amr Hassan ft. Osama Attia – Law Konty Estanity

[wpvideo dQ9x1WD9]

תראה, בעולם המזרחי המנהג הוא לתת את השכר לאשה, עקרת הבית, אם הבנים.. והיא קושרת את הכסף במטפחת וטומנת אותו בבית האוצר … וכך במשך החודש היא מכלכלת את המשק הביתי. כך שהכי נכון שאשה תהיה שרת האוצר ושרת הכלכלה. כך שברור לכל שגם מהבחינה הזו אלי כוהן ומוזס כחלון, יושבים בכיסא לא להם..

כמובן שיש הבדל בין RALI ל- RALI… 

יש RALI במובן מחיר יקר, ויש RALIA במובן של יקירתי.. יקירה ..

השיר של OMAR KIAM בתרגום של שמואל פרידמן על פי תרגום של פיצג’רלד.

אני טוענת שכמו שיש הבדל בין אשכנזים שבאו מארופה ליהודים שבאו מארופה, יש הבדל בין PALMACH לבין פלוגות המחץ.

לצורך העניין-

גנדי מה- PALMACH.

רבין- מפלוגות המחץ.

חטיבת הראל בפיקודו של רבין היתה פלוגות המחץ.

HAREL ביטוח בפיקוד HAMBURGER היא של ה- PALMACH.

לנוכח ידיעתינו ש- HAREL שוכנת במתחם אבא הילל סילבר, ברור לכל ש- HAMBURGER אשכנזי ורבין היה מזרחי.

חולה בעיני הדבר לשים רחוב על שם יאנוש קורצ’אק במקומות הגר ביפו, ולומר להם להנמיך את קול המואזין לאחר שאשכנזים החלו לגור שם. תסכימו עימי שמשוגע הדבר לשים שם של אדם שמת כתוצאה מגזענות במקום ששימת שמו היא תולדה של אנטישמיות כלפי הגרים, תושבי המקום. תזכרו שהמוסלמים היו לרוב טובים ליהודים בגלות של לפני הגעת העם היהודי לארצו בעת הזו, אתה לא יכול להשוות בין מוסלמים לבין ארופה בעת הגלות. אתם לא מעריכים את היחס הטוב של המוסלמים ליהודים יען כי אתם שונאים גם יהודים שבאו מארצות האיסלאם לארץ ישראל. הייתם צריכים למצוא הבדלה בין יהודים ליהודים רק כדי לייצר את היכולת לעליין עצמכם. אני מוצאת שעלוב הדבר לייחס לעצמכם עליונות רק כי באתם מגרמניא, לנוכח העובדה שהגרמנים אמרו לכם- RAUS.

כֹּה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, הִנְנִי מוֹשִׁיעַ אֶת-עַמִּי מֵאֶרֶץ מִזְרָח, וּמֵאֶרֶץ, מְבוֹא הַשָּׁמֶשׁ. וְהֵבֵאתִי אֹתָם, וְשָׁכְנוּ בְּתוֹךְ יְרוּשָׁלִָם; וְהָיוּ-לִי לְעָם, וַאֲנִי אֶהְיֶה לָהֶם לֵאלֹהִים–בֶּאֱמֶת, וּבִצְדָקָה.  כֹּה-אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת, תֶּחֱזַקְנָה יְדֵיכֶם, הַשֹּׁמְעִים בַּיָּמִים הָאֵלֶּה אֵת הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה–מִפִּי, הַנְּבִיאִים, אֲשֶׁר בְּיוֹם יֻסַּד בֵּית-יְהוָה צְבָאוֹת הַהֵיכָל, לְהִבָּנוֹת. כִּי, לִפְנֵי הַיָּמִים הָהֵם, שְׂכַר הָאָדָם לֹא נִהְיָה, וּשְׂכַר הַבְּהֵמָה אֵינֶנָּה; וְלַיּוֹצֵא וְלַבָּא אֵין-שָׁלוֹם מִן-הַצָּר, וַאֲשַׁלַּח אֶת-כָּל-הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ.  וְעַתָּה, לֹא כַיָּמִים הָרִאשֹׁנִים אֲנִי, לִשְׁאֵרִית, הָעָם הַזֶּה–נְאֻם, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי-זֶרַע הַשָּׁלוֹם, הַגֶּפֶן תִּתֵּן פִּרְיָהּ וְהָאָרֶץ תִּתֵּן אֶת-יְבוּלָהּ, וְהַשָּׁמַיִם, יִתְּנוּ טַלָּם; וְהִנְחַלְתִּי, אֶת-שְׁאֵרִית הָעָם הַזֶּה–אֶת-כָּל-אֵלֶּה. וְהָיָה כַּאֲשֶׁר הֱיִיתֶם קְלָלָה בַּגּוֹיִם, בֵּית יְהוּדָה וּבֵית יִשְׂרָאֵל–כֵּן אוֹשִׁיעַ אֶתְכֶם, וִהְיִיתֶם בְּרָכָה:  אַל-תִּירָאוּ, תֶּחֱזַקְנָה יְדֵיכֶם. זכריה.ברור לכל שדבריו של אלתרמן אודות האשה בזמר שלושת התשובות ששרו רבקה זוהר וזהבה בן, לא התחברו עם דבר התשוקה של הסופר הצעיר דוד בן גוריון. 

עושה רושם שדרוקמן ואנשיו הצליחו להשתיק את קול הנשים שהתעורר בישיבתו.

ברור לכל שלא ניתן להוציא את החרא ממעשי אישים השוכבים את זכר משכבי אשה, מה שהם לא יעשו תמיד תהיה הצואה במעשה החשקים שלהם. 

העובדה שקראת לצואה הזו שוקולד בעת תיאור מעשה האהבה של הומואים, לא אומרת שזה נכון, בדיוק כמו שהחבר’ה של הסבא של גיל חובב קבעו שעצבים זה כעס ולא אלהים אחרים כמפורש בשפה העברית והכניסו מילה חדשה- ציבור במקום קהל עם.

תראה, כמו שאמרתי ל- ALBO , בסופו של יום ובמבחן התוצאה, גם לך יש תשוקה לכלב שלך, יען כי, בדיוק כמו תשוקת הכלב שלך אליך- עומד לך לפני המעשה ואתה גומר בסוף המעשה. כך שבסופו של יום צריך לשאול מי הכלב:

1) האדון.

2) הכלב.

3) כל התשובות נכונות.

אני טוענת שעידן עופר קידש עצמו כשקידש את הכשל של העושים את רצונו.

כמעשה – הפלה חסיד לו.

וּדְעוּ–כִּי-הִפְלָה יְהוָה, חָסִיד לוֹ; יְהוָה יִשְׁמַע, בְּקָרְאִי אֵלָיו. תהלים.

לשמחתנו עידן עופר קידש את עצמו רק בעיני עצמו.

מי ששם מילים בפה של הבובה הוא המדבר ולא הבובה.

.

בשורה התחתונה,

המנכ”ל שילם לשרית חדד שתשיר לו שהוא תותח..

שיר למעלות.

פח. 88. 

עוד לא דיברנו על כך שמישהו מהממשל האמריקני שם עגל זהב ב- WALL STREET, ככה מבלי להתבייש הם מצהירים שם שהאלוהים שלהם הוא כסף וזהב. כמו שרית שאמרה שתעשה בשביל כסף- הכל.

בברכה.

 

.