רדיו זמן השלום- תוכנית חודש שנים עשר לשנת שבעים וארבע להגעת אבי לארץ ישראל.

זו היא תוכנית רדיו זמן השלום האחרונה לשנת שבעים וארבע.

שתהיה שנה טובה לכבוד שנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

 

תראה,

אתה יכול להתווכח עימי כמה שאתה רוצה,

אתה לא תתווכח עימי לעיני כל בענין גיל שוויד.

יען כי אתה תראה טיפש כסיל ובור שתנסה לטעון שגיל שוויד שאיים לעזוב את ישראל בגלל המיסים, ראוי לקבל את פרס ישראל.

לנוכח ידיעתינו על פועל המדינה למען טייקונים ברור לכל שהמדינה השלטת בציון ומוסדות המדינה השלטת בציון זאת מדינת כוזר שהתחפשה למדינת ישראל.

azlyrics.com/lyrics/beatles/nowhereman

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי, וְלֹא שְׁמַרְתֶּם–שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב. הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ: הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה. בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים, וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים–הַגּוֹי, כֻּלּוֹ. הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם, אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם, וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה, עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל, וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה; וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

ברור לכל מה אתה חייב לקיים כדי לקבל את זה:

וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

BENNET.

אחרי שבנט התגאה ששלח את בן עובדת הקבלן למות במנהרות, היה ויכוח בינו לבין BEN NITAY.

NETANYAHU אמר שהוא שלח יותר חיילים למותם מששלח בנט.

להמשך קריאה…

skeleton.
בסופו של יום כולם מבינים שלמעשה המנהיגים אמרו שהם טיפשים מכדי לנהל את אוצרות העם ולכן הם מסרו את אוצרות העם לידי הטייקונים.

תראה,

בכללי כמו שאומרים אין לי ענין עם SABAN שמעסיק עובדים דרך קבלן כח אדם בישראל.

SABAN הוא לא ישראלי. SABAN אמריקאי וכמו אלקטרה ותפרון שהעתיקו את בתי החרושת שלהם לסין ואינדונזיא כי יש שם כח עבודה זול, כך גם INTEL ו-SABAN נהנים מכח עבודה זול בישראל.

בני ארצו האמריקאים של SABAN קודמים לישראלים.

אותו הדבר עם IDAN OFFER שהוא אזרח אנגלי ובן לאצולה אנגלית.

כִּי-יִהְיֶה בְךָ אֶבְיוֹן מֵאַחַד אַחֶיךָ, בְּאַחַד שְׁעָרֶיךָ, בְּאַרְצְךָ, אֲשֶׁר- יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ–לֹא תְאַמֵּץ אֶת-לְבָבְךָ, וְלֹא תִקְפֹּץ אֶת-יָדְךָ, מֵאָחִיךָ, הָאֶבְיוֹן. דברים.

אחיך- בני אדם ממשפחתך.

שעריך- בני אדם בנכסים בבעלותך.

ארצך- בני עמך והגר התושב עמך בארצך.

מתוך המקום הזה צריך לחשוב האם בנט, כחלון נתניהו ולפיד הם בני עמנו או פולשים בארצנו.

אני טוענת שבנט ודומיו הם כמו שאומרים המוסלמים בערבית- RANI HARB עשירי מלחמה. שהמלחמה עושה מהם גיבורים ונבחרים. לכן מסכת ילד הפרחים לשעבר – יאיר לפיד שהתחמק משרות קרבי והתקבל לעתון במחנה למרות שלא עמד בתנאי הסף- נצמד לשיוויון בנטל הצבאי ולא לשיווין בצדק כלכלי חברתי.

בתוכנית ניגונים עם הרבה אקורדיאון מ- ITALI וארצות ה- CAUCAUS עם ניגונים שהשמעתי בג'אז בים התיכון של ארמנים סורים וכורדים טורקים.

השבוע למדתי שאומרים- DAGISTAN ולא DAGSTEIN כמו שאמרתי בתוכנית המיוחדת לניגונים מה- CACAUS. כמו כן למדתי שאומרים TANZANIA ולא TANAZNIA כמו שאמרתי בתוכנית STIMELA- COAL TRAIN.